OFERTA

Oferujemy nadruk flexo na opakowaniach zwykłych, jak i bardziej skomplikowanych. Nadruk mogą stanowić proste oznaczenia (np. znaki recyklingu, numery, tabele), ale także skomplikowane, wielobarwne formy graficzne. 
Dziś drukujemy na maszynach 5, 4, 3 i 1-kolorowych. Drukujemy na papierach powlekanych

 
Pobierz katalog FEFCO
boxes.png

OPAKOWANIA ZWYKŁE, BIAŁE I SZARE

Są to opakowania klapowe (najczęściej modele FEFCO 0201 i 0409). Charakteryzują się prostotą składania, ale zazwyczaj pełnią tylko funkcje transportowe i ochronne.

OPAKOWANIA Z NADRUKIEM FLEXO

Oferujemy nadruk flexo na opakowaniach zwykłych, jak i bardziej skomplikowanych. Nadruk mogą stanowić proste oznaczenia (np. znaki recyklingu, numery, tabele), ale także skomplikowane, wielobarwne formy graficzne. 
Dziś drukujemy na maszynach 5, 4, 3 i 1-kolorowych. Drukujemy na papierach powlekanych. 

OPAKOWANIA Z DRUKIEM OFFSETOWYM

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, obok nadruku techniką flexo, wykonujemy kaszerowanie (laminowanie, naklejanie) arkuszy druku offsetowego na tekturze falistej. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu opakowania ozdobne, stojaki i displaye reklamowe. Kaszerowanie wykonujemy na tekturach zamkniętych 3 i 5-warstwowych, ale także na otwartych 2 i 4-warstwowych. 

OPAKOWANIA WYKROJNIKOWE Z WYKROJNIKÓW PŁASKICH I ROTACYJNYCH

Skomplikowane opakowania możemy zaoferować dzięki posiadaniu kilku maszyn do wykrawania płaskiego oraz maszyn wycinających rotacyjnie. Pozwala to optymalnie dobrać formę wycinania do oczekiwań, wyrobu oraz wielkości produkcji. 

OPAKOWANIA KLEJONE WIELOPUNKTOWO

Poszukującym wygodnych i szybkich systemów pakowania proponujemy rozwiązania z automatycznym dnem krzyżowym, automatycznie otwieranych tacek i innych podobnych. Dziś mamy kilka urządzeń do klejeń liniowych, ale też skomplikowanych sklejeń wielopunktowych o dużej wydajności, które pozwalają skleić wykroje do szerokości roboczej 2m.

OPAKOWANIA SPECJALNE

Jesteśmy gotowi na wyzwania – lubimy je. Dlatego obok standardowej oferty zrealizujemy dla Państwa zamówienia specjalne, takie jak indywidualne konstrukcje, stojaki reklamowe, opakowania zaklejane taśmą. Postaramy się znaleźć rozwiązania, które w pełni będą Państwa wyrób chronić w transporcie, ale także dobrze je prezentować.

Aktualności

02 kwiecień 2018
01 marzec 2018
17 grudzień 2017

Kontakt

 

Serwach Spółka z o.o. 
Spółka Komandytowa

ul. Maszewska 1 72-100 Goleniów
(Wjazd od ulicy Tartacznej)

Biuro Obsługi Klienta

Poniedziałek - Piątek
w godz. 7:00 - 15:00

tel. +48 91 418 54 77
e-mail: biuro@serwach.com.pl

Szukaj