SERWACH
firma rodzinna

 

Serwach Spółka z o.o. Spółka Komandytowa to rodzinna firma, wyłącznie z polskim kapitałem, działająca nieprzerwanie od 1996 roku. Naszą specjalnością są opakowania z tektur falistych. Produkujemy też opakowania i produkty z materiałów litych oraz opakowania z drukiem offsetowym w technice kaszerowania.

boss1.png

Kompleksowość usług

Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na rozwój i nowoczesność. Rozpoczynając działalność dysponowaliśmy prostymi maszynami, dzierżawioną powierzchnią i zespołem składającym się zaledwie z kliku pracowników.
Dziś Serwach Spółka z o.o. Spółka Komandytowa to ponad 200-osobowa załoga, własna powierzchnia produkcyjno-magazynowa (ok. 22 000 m2 ), automatyczna mieszalnia farb, dział logistyki z wewnętrzną komórką transportową składającą się z pięciu jednostek transportu, wzorcowania, dział koordynacji projektami i wreszcie - nowoczesny park maszynowy oraz rozwinięta technologia umożliwiające zaoferowanie naszym klientom bogatej oferty produktów i usług – od doradztwa poprzez projekt, produkcję, sprzedaż aż po dostawę. Dziś naszymi odbiorcami są klienci z Polski, Niemiec i Skandynawii.

Dbamy o Środowisko

Stosowanie nowoczesnych technologii daje nam możliwość spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, ale też pozwala na minimalizowanie ryzyka negatywnego wpływu na otoczenie.
Dbałość o środowisko naturalne jest jednym z naszych priorytetów i wpisuje się w prowadzoną przez Serwach Spółka z o.o. Spółka Komandytowa politykę zrównoważonego rozwoju. Celem naszego działania jest nie tylko i wyłącznie zysk, ale również wymiar społeczny prowadzonego biznesu. Mamy świadomość, że działamy w otoczeniu i przyrodniczym i ludzkim, i każde, nawet niewielkich rozmiarów działanie, może coś w nim zmienić zarówno na dobre, jak i złe. Realizując cele biznesowe szukamy rozwiązań korzystnych dla nas i otoczenia.

Zarządzanie przez jakość

Od 2007 roku pracujemy w oparciu o normy systemu zarządzania jakością ISO 9001. Przyjęta przez Serwach Spółka z o.o. Spółka Komandytowa filozofia zarządzania przez jakość sprowadza się do kształtowania pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi, do odpowiednich proporcji między konkurencyjnością i jakością produktów i usług, ochroną środowiska, bezpieczeństwem, higieną pracy, a także kierownictwem i pracownikami oraz firmą i społeczeństwem.
Jakość świadczonych przez nas usług oraz zgodność przyjętego systemu z międzynarodowymi standardami jest stale monitorowana i potwierdzana przez niezależną i uznaną w świecie jednostkę certyfikującą Bureau Veritas. Posiadamy również certyfikaty BRC i FSC®.

Aktualności

02 kwiecień 2018
01 marzec 2018
17 grudzień 2017

Kontakt

 

Serwach Spółka z o.o. 
Spółka Komandytowa

ul. Maszewska 1 72-100 Goleniów
(Wjazd od ulicy Tartacznej)

Biuro Obsługi Klienta

Poniedziałek - Piątek
w godz. 7:00 - 15:00

tel. +48 91 418 54 77
e-mail: biuro@serwach.com.pl

Szukaj