SERWACH
firma rodzinna

 

Serwach SJ to rodzinna firma, wyłącznie z polskim kapitałem, działająca nieprzerwanie od 1996 roku. Naszą specjalnością są opakowania z tektur falistych. 

boss1.png

Kompleksowość usług

Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na rozwój i nowoczesność. Rozpoczynając działalność dysponowaliśmy prostymi maszynami, dzierżawioną powierzchnią i zespołem składającym się zaledwie z kliku pracowników. Dziś Serwach SJ to ponad 160-osobowa załoga, własna powierzchnia produkcyjno-magazynowa (ponad 20 000 m2 ), automatyczna mieszalnia farb, dział logistyki z wewnętrzną komórką transportową, wzorcowania, dział koordynacji projektami i nowoczesny park maszynowy. Rozwinięta technologia umożliwiła zaoferowanie naszym klientom bogatej oferty produktów i usług – od doradztwa poprzez projekt, produkcję, sprzedaż, aż po dostawę. Dziś naszymi odbiorcami są klienci z Polski, Niemiec i Skandynawii. 

Otoczenie

Stosowanie nowoczesnych technologii daje nam możliwość spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, ale też pozwala na minimalizowanie ryzyka negatywnego wpływu na otoczenie. 
Dbałość o środowisko naturalne jest jednym z naszych priorytetów i wpisuje się w prowadzoną przez Serwach SJ politykę zrównoważonego rozwoju. Celem naszego działania jest nie tylko i wyłącznie zysk, ale również wymiar społeczny prowadzonego biznesu. Mamy świadomość, że działamy zarówno wśród ludzi jak i w otoczeniu przyrodniczym, a każde działanie, nawet niewielkich rozmiarów, może coś w nim zmienić. Realizując cele biznesowe szukamy rozwiązań korzystnych dla nas i otoczenia. Budujemy trwałe więzi oraz efektywną współpracę z klientami, partnerami i pracownikami. Podejmujemy relacje, które przyczyniają się do rozwoju bliskich nam społeczności lokalnych. Wspieramy liczne inicjatywy kulturalne, sportowe i charytatywne. Rozumiemy znaczenie biznesu odpowiedzialnego społecznie. 

Zarządzanie przez jakość

Od 2007 roku pracujemy w oparciu o normy systemu zarządzania jakością ISO 9001. Wprowadziliśmy także obowiązujące nas systemy BRC oraz FSC®.  

Przyjęta przez Serwach SJ filozofia zarządzania przez jakość sprowadza się do kształtowania pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi, kierownictwem i pracownikami oraz firmą i społeczeństwem. Głównym celem naszej polityki jest zachowanie odpowiedniej proporcji między konkurencyjnością i jakością produktów i usług, a także ochrona środowiska, bezpieczeństwo i higiena pracy. 
Jakość świadczonych przez nas usług oraz zgodność przyjętego systemu z międzynarodowymi standardami jest stale monitorowana i potwierdzana przez niezależne i uznane w świecie jednostki certyfikujące Bureau Veritas i TUV NORD Polska.

Aktualności

23 kwiecień 2018
02 kwiecień 2018
01 marzec 2018

Kontakt

 

Serwach Spółka z o.o.
Spółka Komandytowa
ul. Maszewska 1 72-100 Goleniów
(Wjazd od ulicy Tartacznej)

Biuro Obsługi Klienta
Poniedziałek - Piątek
w godz. 7:00 - 15:00

tel. +48 91 418 54 77
e-mail: biuro@serwach.com.pl

© Copyright 2019 SERWACH

Szukaj